Tvorba webu WordPress – proces vývoje a spolupráce.

Návrhový proces začneme tím, že se Vás zeptáme na vaše obchodní cíle, marketingové požadavky, konkurenční prostředí a cílové publikum. Tyto informace používáme k vytvoření webu, který přináší obchodní úspěch.

Ať už se jedná o finančně úspornou, jednoduchou prezentaci nebo o profesionální robustní systém s administrací, vždy Vám doručíme profesionální výsledek. Přes 10 let vytváříme vhodná webová řešení pro naše klienty. Naše vývojové znalosti zahrnují tvorbu citlivého designu, tvorbu eshopu, katalogy produktů, systémy pro správu obsahu, portály, informační architekturu a integraci sociálních médií.

POTŘEBUJETE ESHOP?

Výběr vhodného řešení.

Milujeme WordPress, a stejně tak budete i vy. Tvorba webu WordPress umožňuje snadnou správu obsahu, správu produktů pro e-commerce a bezproblémovou integraci do mnoha platforem pro marketingové automatizace.

V případě zájmu o nejlevnější možnou variantu tvorby webu, můžeme vytvořit web i bez systému v podobě jednoduché prezentace do 5 podstránek. Pro více obsahu i lepší SEO funkce doporučujeme využít systém WordPress.

Složitější webové projekty mohou vyžadovat pro svoji správu odbornější znalosti, ale jsme připraveni Vám poskytnout plnou webovou podporu, správu webu nebo Vás vše krok po kroku naučit.

Technologie a výhody.

Hledáte vlastní řešení? Navrhneme a vytvoříme webový systém, který bude efektivněji podporovat vaše podnikání.

Programujeme:

  • HTML 5, CSS3, JavaScript, Bootstrap, PHP, MySQL

Umíme integrovat:

  • Platební brány, placený obsah (za přístup, stažení nebo shlédnutí)
  • CMS WordPress, Avada, WooCommerce, Prestashop a další

Ovládáme:

  • Responsive web design, E-commerce, produktové katalogy, systémy pro správu obsahu a blogu, informační architekturu a  integraci sociálních sítí

Analýza webu, SEO Analýza, návštěvnost.

Spuštěním webu práce z daleka nekončí. Poskytujeme dlouhodobou podporu, analýzu, marketingová doporučení a možnost vytvoření reklamních kampaní pro zvýšení návštěvnosti a získání zákazníků.

Pro vyhodnocování návštěvnosti, funkčnosti webu a reklamních kampaní používáme integrovaný systém Google Analytics. S jeho pomocí dokážete přesně zjistit, kolik času na Vašem webu návštěvníci tráví, o co se zajímají, demografické a geografické údaje, odkud návštěvnost pochází, o který obsah je největší zájem a mnoho dalšího. Správné nastavení těchto metrik pomůžeme Vašemu businessu v dlouhodobém růstu.

Oslovte tisíce uživatelů na internetu

Zjistíme, kde vaši zákazníci tráví čas v online prostředí a zacílíme na ně pomocí vyhledávacích a sociálních reklamních kampaní.

VÍCE O REKLAMĚ