fubah logo 1
Jak na SEO a sociální sítě2022-09-25T20:57:29+02:00

SEO a sociální sítě

Správné a efektivní nastavení SEO a sociální sítě má z dlouhodobého hlediska neocenitelný význam pro obsazení předních příček vyhledávání Google i bez placených PPC reklam.

1. Posílení pozice domény ve vyhledávání a SEO

Kontrola klíčových slov a hledanosti

Nastavení SEO modulů, popisků, URL, sitemap a Search console

Tvorba správných SEO textů s odkazy

Získávání zpětných odkazů (katalogy, weby, portály)

Vytvoření a publikování SEO článků pro posílení domény

Analýzy pozic ve vyhledávání a doporučení

Chci nabídku
Webové stránky WordPress

2. Proč věnovat SEO a sociálním sítím pozornost?

Pro neustálý růst návštěvnosti webu i e-shopu i bez efektivní PPC reklamy  a pro obsazení předních pozic ve vyhledávání je nutné věnovat pozornost správnému komplexnímu nastavení SEO. Od popisků stránek, přes nastavení klíčových slov, textů, po získávání zpětných odkazů a budování důvěryhodné domény pro vyhledávače. Každý web vyžaduje v tomto směru zcela individuální přístup a rádi všechny potřebné kroky rádi zajistíme.

Zajišťujeme také tvorbu profilů na sociálních sítích, správu profilů, vytváření obsahu, propagace a nárůst sledujících se zvýšením dosahu. Vše zajistíme rychle a za super ceny.

Zobrazit reference
Webové stránky WordPress

3. Správa sociálních sítí, vytváření obsahu a propagace

I na sociálních sítích lze dosáhnout kvalitního dosahu a návštěvnosti jako s využitím PPC reklamy.  Rádi Vám vytvoříme potřebné profily a zajistíme jejich správu. Pro nastavení správných propagací je důležité poznat cílovou skupinu a efektivně budovat značku, povědomí o značce a nápaditě sdělovat obsah propagací. V příspěvcích, příbězích nebo i v placených propagacích. Nezbytnou součástí úspěchu na Instagramu i Facebooku je kromě skvělých textů i kvalitní grafika.

Za skvělé ceny můžeme získávat i nové fanoušky pro všechny sociální profily. Ozvěte se nám a řekneme si o této problematice více.

Kontakt
Webové stránky WordPress

Doporučené příspěvky z našeho blogu pro téma SEO

Zobrazit vše

Mohlo by vás také zajímat

Web na míru

E-shop na míru

PPC reklama

Logo a grafika

Domény a hosting

Přejít nahoru