Jak na SEO a sociální sítě2024-04-05T16:51:14+02:00

SEO A SOCIÁLNÍ SÍTĚ ZVYŠŠÍ NÁVŠTĚVNOST VAŠEHO WEBU

✔ SEO ZVÝŠÍ NÁVŠTĚVNOST WEBU✔ SOCIÁLNÍ SÍTĚ ZAJISTÍ KOMUNIKACI
seo a socialni site 1

SEO a sociální sítě zvýší návštěvnost vašeho webu

✔ SEO ZVÝŠÍ NÁVŠTĚVNOST WEBU✔ SOCIÁLNÍ SÍTĚ ZAJISTÍ KOMUNIKACI

Proč SEO a sociální sítě?

Správné a efektivní nastavení SEO a sociální sítě má z dlouhodobého hlediska neocenitelný význam pro obsazení předních příček vyhledávání Google i bez placených PPC reklam. Zkratka SEO je označení pro optimalizaci webu a dalších navazujících procesů, které zajistí aby se web zobrazoval na předních místech ve vyhledávačích a tím generoval návštěvnost a další zisky.

1. Posílení pozice domény ve vyhledávání a SEO

Kontrola klíčových slov a hledanosti

Nastavení SEO modulů, popisků, URL, sitemap a Search console

Tvorba správných SEO textů s odkazy

Získávání zpětných odkazů (katalogy, weby, portály)

Vytvoření a publikování SEO článků pro posílení domény

Analýzy pozic ve vyhledávání a doporučení

Webové stránky WordPress

2. Proč věnovat SEO a sociálním sítím pozornost?

Pro neustálý růst návštěvnosti webu i e-shopu i bez efektivní PPC reklamy  a pro obsazení předních pozic ve vyhledávání je nutné věnovat pozornost správnému komplexnímu nastavení SEO. Od popisků stránek, přes nastavení klíčových slov, textů, po získávání zpětných odkazů a budování důvěryhodné domény pro vyhledávače. Každý web vyžaduje v tomto směru zcela individuální přístup a rádi všechny potřebné kroky rádi zajistíme.

Zajišťujeme také tvorbu profilů na sociálních sítích, správu profilů, vytváření obsahu, propagace a nárůst sledujících se zvýšením dosahu. Vše zajistíme rychle a za super ceny.

Webové stránky WordPress

3. Správa sociálních sítí, vytváření obsahu a propagace

I na sociálních sítích lze dosáhnout kvalitního dosahu a návštěvnosti jako s využitím PPC reklamy.  Rádi Vám vytvoříme potřebné profily a zajistíme jejich správu. Pro nastavení správných propagací je důležité poznat cílovou skupinu a efektivně budovat značku, povědomí o značce a nápaditě sdělovat obsah propagací. V příspěvcích, příbězích nebo i v placených propagacích. Nezbytnou součástí úspěchu na Instagramu i Facebooku je kromě skvělých textů i kvalitní grafika.

Za skvělé ceny můžeme získávat i nové fanoušky pro všechny sociální profily. Ozvěte se nám a řekneme si o této problematice více.

Webové stránky WordPress

Doporučené příspěvky z našeho blogu pro téma SEO

Mohlo by vás také zajímat

Web na míru

E-shop na míru

Reklamní kampaně

Logo a grafika

Domény a hosting

Ukázky z našich referencí pro téma webové stránky na míru a další oblíbené služby

Webové stránky na míru s podporou 24/7. 

Nenašli jste, co potřebujete? Řešení najdeme! Spoustu vývojových kroků je pro nás samozřejmostí a dokážeme poradit v širokém spektru dalších možností. Úzce spolupracujeme s předními českými providery a vývojáři. Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci, neváhejte se na nás obrátit. Webové stránky na míru včetně grafiky a propagace spouštíme v řádu dní.

Přejít nahoru