fubah logo 1
Profesionální webové stránky WordPress2022-09-30T12:10:21+02:00

Moderní webové stránky WordPress, které přináší návštěvnost a objednávky

WordPress využívá po celém světě více než 455 milionů webových stránek.  Pojďte s námi objevit jaká kouzla a výhody mají webové stránky WordPress na míru.

1. Hlavní výhody WordPress webu na míru od nás

Žádné měsíční poplatky za pronájem webu

Design na míru z vybraných design předloh včetně možnosti dodání fotografií

Vlastní administrace webu  s možností jednoduchých úprav webu na 3 kliknutí

Neomezený počet podstránek webu, možnost vytváření novinek a blogu

Možnost individuálního rozšíření na míru, včetně vestavěného e-shopu

Pokročilé SEO pro zobrazení na předních místech v Google

Zobrazit všechny výhody
Webové stránky WordPress

2. Webové stránky WordPress a prémiový design na míru

Pro vaše nové webové stránky na míru s vlastní administrací vám připravíme profesionální webové stránky WordPress s vlastním designem a licencovaným rozšířením Avada, které po celém světě využívá více než 780 000 webů.

Hlavní předností je snadná a rychlá ovladatelnost a dokonalý vzhled pro Vaše návštěvníky s perfektním mobilním zobrazením. Tyto platformy nabízejí nepřeberné množství rozšíření o již hotové pluginy, které Vám při samostatném vývoji ušetří desítky až stovky tisíc korun. Samozřejmostí je nastavení SEO pro vyhledávače, propojení webu s online chat podporou, kontaktní formuláře, automatizované zveřejnění příspěvků ze sociálních sítí a desítky dalších funkcí. Vše připravíme rychle, spolehlivě a za super ceny. Podívejte se jak spolupráce s námi probíhá a jaké další služby nabízíme.

Chci nabídku
Webové stránky WordPress

3. Rychlé úpravy designu na míru a rychlost systému

Avada je profesionální nástroj vestavěného editoru designu, který dokáže jakoukoliv WordPress stránku proměnit v naprosto profesionální a rychlý web. S pomocí nejmodernějších a aktualizovaných pluginů tak lze jednoduše editovat veškeré webové elementy a design přímo v administraci webu a web také vyladit na maximální možnou rychlost. Pro ověření rychlosti pak používáme nástroj od Google PageSpeed Insights. Doživotní licence Avada přináší každému webu to, co WordPressu a jiným platformám vždy chybělo. Pružnost a jednoduchost úprav na míru, jako u webů v našich referencích.

S tímto řešením budou vaše profesionální webové stránky WordPress plnit svůj účel na 100%. Jednou z mnoha velkých výhod je i mobilní responzivita, kterou je možné upravovat nezávisle na desktopové verzi.

Zobrazit ceník
Webové stránky WordPress

Vybrané ukázky webové stránky WordPress

Do našeho portfolia spadají korporátní i personální weby, stejně jako menší firemní prezentace a e-shopy. Více vybraných ukázek najdete v našich referencích. Pokud Vás zajímají i detaily z vývoje, zkuste mrknout na náš blog Jak vytvořit web. Případně doporučujeme přímo články 3 tipy pro kvalitní webové stránky, aby plnily svůj účel, WordPress a Avada: Vytvořte si lepší, krásnější a profesionálnější web, Jak zvýšit návštěvnost webu: Nárůst tržeb o 300% ,SEO – Lepší pozice ve vyhledávačích a 3 základní tipy , 5 kroků jak vytvořit webové stránkyJak na fungující webdesign.

Zobrazit více referencí

Doporučené příspěvky z našeho blogu pro téma WordPress

Zobrazit vše

Mohlo by vás také zajímat

E-shop na míru

Větší návštěvnost

SEO a sociální sítě

Logo a grafika

Domény a hosting

Webové stránky na míru s podporou 24/7. 

Nenašli jste, co potřebujete? Řešení najdeme!

Kontaktujte nás
Přejít nahoru