Moderní e-shop na míru2024-04-05T16:03:28+02:00

MODERNÍ E-SHOP NA MÍRU RYCHLE A KVALITNĚ

✔ PRO KAŽDÝ TYP BUSINESSU✔ ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY✔ PODPORA E-SHOPU 24/7✔ PŘÍZNIVÉ CENY ZA ÚPRAVY

Moderní e-shop na míru rychle a kvalitně

✔ PRO KAŽDÝ TYP BUSINESSU✔ ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY✔ PODPORA E-SHOPU 24/7✔ PŘÍZNIVÉ CENY ZA ÚPRAVY

Moderní e-shop na míru, který přináší objednávky 

E-shop platformy Prestashop a Woocommerce využívá po celém světě více než 4 miliony obchodníků.  Objevte jaké výhody poskytuje e-shop na míru na těchto platformách.

1. Hlavní výhody e-shopu na míru od nás

✔ Žádné měsíční poplatky za pronájem e-shopu

Propojení platebních bran a platby kartou již v základním nastavení

Vlastní administrace e-shopu s možností publikace produktu na 3 kliknutí

Neomezený počet kategorií a produktů, možnost vytváření novinek a blogu

Neomezený počet uživatelů a e-mailů pro celý e-shop

Pokročilé SEO pro zobrazení na předních místech v Google

ekobeef fubah

2. E-shop na platformě Prestashop a Woocommerce

Pro vytvoření e-shopu používáme celosvětově rozšířené a prověřené platformy Woocommerce (cenově velmi dostupné a vhodné řešení pro menší projekty) a Prestashop (vhodnější pro náročnější a rozsáhlejší projekty). Výhodou obou systémů je minimální závislost na vývojářském studiu jako u pronajímaných e-shopů, žádné měsíční poplatky a neomezený počet produktů, kategorií a uživatelů.

Oba systémy nabízejí téměř neomezené možnosti pro rozšíření funkcí na míru, speciálních pluginů, měnové i jazykové mutace a další. Samozřejmostí je nastavení SEO, propojení platebních bran např. GopayComgate, nastavení dopravců jako Zásilkovna, PPLDPD atd. →Podívejte se na naše ceny.

slezskebylinarstvi fubah

3. Rychlé úpravy funkcí, designu a nastavení pluginů

Další velkou výhodou open source platforem WoocommercePrestashop je nepřeberné množství již hotových šablon designu (stovky možností), možnost snadných úprav designu na míru oproti e-shopům v  pronájmu a nepřeberné množství rozšíření a pluginů, které je možné dokupovat dle aktuální potřeby každého obchodníka.

Každý obchodník má své speciální požadavky a při správném naplánování projektu a výběru vhodných důležitých vestavěných funkcí lze ušetřit značné finanční prostředky a sestavit tak e-shop na míru. Tyto platformy nabízejí velké množství rozšíření o již hotové pluginy, které Vám při samostatném vývoji ušetří desítky až stovky tisíc korun. Základní e-shop na míru je pak možné vytvořit již od částky 29 990 Kč tak, aby splňoval veškeré potřebné náležitosti pro prodej.  →Pošlete nám nezávaznou poptávku a ihned zjistíte, jaké máme možnosti.

Lukas Jasensky fubah

Vybrané ukázky e-shop na míru

Do našeho portfolia spadají korporátní i personální weby, stejně jako firemní prezentace a e-shopy. Více vybraných ukázek najdete v našich referencích. Pro více informací neváhejte navštívit náš blog Jak vytvořit web a konkrétně články Jak zvýšit návštěvnost webu: Nárůst tržeb o 300%, SEO – Lepší pozice ve vyhledávačích a 3 základní tipy, Google Ads, ppc reklama a marketing pro úspěšný růst a Jak vytvořit e-shop, aneb Prestashop vs Woocommerce?.

Doporučené příspěvky z našeho blogu pro téma moderní e-shop na míru a nárůst objednávek

Mohlo by vás také zajímat

Web na míru

Reklamní kampaně

SEO a sociální sítě

Logo a grafika

Domény a hosting

Ukázky z našich referencí pro téma moderní e-shop na míru a další oblíbené služby

E-shop na míru s podporou 24/7. 

Nenašli jste, co potřebujete? Řešení najdeme! Spoustu vývojových kroků je pro nás samozřejmostí a dokážeme poradit v širokém spektru dalších možností. Úzce spolupracujeme s předními českými providery a vývojáři. Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci, neváhejte se na nás obrátit. Webové stránky na míru včetně grafiky a propagace spouštíme v řádu dní.

Přejít nahoru