Tvorba www stránek a průběh spolupráce2023-08-26T09:01:14+02:00

Tvorba www stránek, tvorba e-shopu, spuštění reklam, sociální sítě a časté dotazy

Tvorba www stránek, tvorba e-shopu, spuštění reklam, sociální sítě a časté dotazy

Tvorba www stránek, e-shopu, grafiky, nastavení SEO pro zobrazení webu na prvních pozicích v Google, i reklamních kampaní má svůj přesně stanovený proces, který s Vámi dodržíme u veškerých služeb. Pojďte se s námi podívat na 6 základních bodů každé úspěšné spolupráce, která přináší výsledky. Tvorba www stránek i samotné zobrazení stránek ve vyhledávání Google na předních pozicích má své přesně stanovené postupy.

Tvorba www stránek v 6 základních přehledných krocích

1. Detailně zjistíme Vaše požadavky a cíle

Příprava a důkladné plánování vývoje a cílů je zásadní pro každý úspěšný projekt.

Každý projekt optimalizujeme na míru tak, aby splňovaly rozpočet a dosáhl svých cílů.

3. Ve stanoveném termínu a rozpočtu dodáme řešení

Pokud nebudou po dobu vývoje vznikat nové požadavky a vícepráce, vždy dodržíme termín.

4. Web i e-shop optimalizujeme pro
dosažení nejlepších pozic ve vyhledávání

Optimalizace a správné nastavení SEO je klíčové pro získávání návštěvnosti z vyhledávačů.

5. Vytvoříme a nastavíme reklamní kampaně
v Google pro okamžité zvýšení návštěvnosti

Pro přímou podporu prodeje produktů/služeb s okamžitým efektem využíváme Google ads.

6. Pomůžeme se správou webu, reklam, SEO,
sociálních sítí a v růstu Vašeho businessu

Samotným spuštěním webu vše teprve začíná. Další vývoj a správa projektů a sociálních sítí je samozřejmostí. Snažíme se Vám šetřit čas a přinášet doporučení, aby Váš business rostl.

Vybrané ukázky našich referencí

Časté dotazy 

Tvorba www stránek má svá specifika a hlavními faktory pro správnou kalkulaci jsou především náročnost designu, kdy se vybírá mezi šablonovým řešením nebo designem na míru. Důležitou roli pak také hraje rozsah podstránek webu a obsahu.

Obecně lze říci, že malý web na míru do 10 podstránek webu lze vytvořit do částky 20 000 Kč i s úpravami na míru. Složitější weby s větším počtem podstránek (nad 20 podstránek), s větším počtem produktů a služeb, případně s propojením externích aplikací atp. vyžadují větší rozpočet. Pokud Vás zajímá více informací, rádi Vám připravíme nezávaznou kalkulaci a nabídku.

Tvorba e-shopu zabere z pravidla více času a je náročnější, než tvorba www stránek.  Pro detailní kalkulaci jsou rozhodující především náročnost designu, kdy se vybírá mezi šablonovým řešením nebo designem na míru a propojení externích služeb, jakými jsou např. fakturační systémy, systémy dopravců, platební systémy atp. Důležitou roli pak také hraje rozsah podstránek, kategorií a skladu – produktů.

Obecně lze říci, že malý e-shop lze vytvořit od částky 29 990 Kč i s úpravami na míru. Složitější e-shopy s propojením externích aplikací atp. vyžadují větší rozpočet. Pokud Vás zajímá více informací, rádi Vám připravíme nezávaznou kalkulaci a nabídku.

Dle vytíženosti a náročnosti požadavků na vývoj se odvíjí i doba spuštění webu a e-shopu. Obecně lze říci, že jednoduchý web i e-shop lze spustit v řádu dní. Složitější projekty vyžadují na přípravu a vývoj i několik týdnů či měsíců.

To vše je zahrnuto do detailního přehledu projektové dokumentace a do finální kalkulace projektu. Možný je také expresní vývoj. Rekord ve spuštění obyčejného webu máme 24h. Rádi Vám poradíme a vypracujeme nezávaznou kalkulaci a nabídku.

Dostat web a e-shop na první stránky v hledání Google závisí na síle konkurence a klíčových slovech. Obecně lze říci, že k tomuto cíli vedou dvě cesty.

Dlouhodobá cesta s dlouhodobým efektem je správné nastavení SEO pro vyhledávače (klíčová slova, obsah, struktura, odkazy, atd.), budování silné domény a zpětných odkazů, budování obsahu a neustálá analýza hledanosti a návštěvnosti. Tato cesta přináší a generuje dlouhodobě návštěvnost bez nutnosti investovat finanční prostředky do placených reklam a prokliků ve vyhledávání a na dalších webech.

Krátkodobá cesta s okamžitým efektem je správně nastavená reklamní kampaň ve vyhledávání Google(Google Ads) a Seznam(Sklik). Jednoduše řečeno, Váš web a e-shop bude na prvních místech vyhledávání do 24h a za každou jednu návštěvu, která klikla na placený odkaz ve vyhledávání bude účtován poplatek od společnosti Google nebo Seznam. Pokud potřebujete více informací o správném nastavení kampaní a chcete být ve vyhledávání vidět na předních pozicích, neváhejte nás kontaktovat.

WordPress je jeden z nejrozšířenějších publikačních systému na světě a ve spojení s licencovaným rozšířením Avada, které využívá více než 700 000 webů se stává dokonalým nástrojem s nímž je tvorba www stránek a jejich obsluha radostí i pro méně zkušené uživatele. Vše Vám rádi vysvětlíme a připravíme.

Tvorba www stránek má své zákonitosti ukotvené ve znalosti přípravy funkčního designu, vyladění mobilní verze, nastavení správné struktury, klíčových slov, textů, fotek a dat pro vyhledávače jako je Google nebo Seznam. Bez správného nastavení zmíněných a mnoha dalších aspektů nebude web plnit své cíle. Rádi Vám připravíme nezávaznou kalkulaci a nabídku.

Ve zkratce lze říci, že pro menší projekty je vhodnější cenově dostupnější řešení Woocommerce a pro větší a sofistikovanější řešení je vhodnější Prestashop. Pokud si nevíte rady, které řešení potřebujete, rádi s Vámi projdeme všechny detaily projektu. Kontaktujte nás.

Ano, spoustě našich klientů vytváříme kompletní Copywriting – tvorbů sloganů, textů atd. Součástí naší práce je i vytvoření nebo dodání fotek z fotobank. V případě o více informací nás kontaktujte.

Web i e-shop můžete mít na našem speciálně vyladěném VPS hostingu u renomované společnosti Savana. Máte kompletní kontrolu nad veškerým obsahem a kódem webu i e-shopu a neplatíte žádné měsíční/roční poplatky za pronájem. Na rozdíl od specializovaných vlastních systémů mnoha studií nejste závislí na konkrétním vývojářském studiu (v případě omezení dodávky služeb ze strany studia), protože tzv. Open source systémy jako Prestashop, Woocommerce a WordPress mají nejširší uživatelskou základnu po celém světě (miliony webů a e-shopů) a spousta českých vývojářských studií umí s těmito systémy pracovat. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.

Ano, poskytujeme kompletní správu doménového portfolia (i na Vašem hostingu, či u Vašeho registrátora domény), včetně správy hostingu a potřebných nastavení a hlídání ročních plateb za tyto služby. Náš VPS hosting u renomované společnosti Savana je perfektně vyladěn pro potřeby systémů jako jsou Prestashop, Woocommerce a WordPress. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.
Poskytujeme kompletní grafické služby, které zahrnují služby jako jsou tvorba loga, tvorba vizitek, tvorba tiskovin, tvorba banneru a v neposlední řadě tvorba webového designu na míru. Kompletní data ke grafickým podkladům poskytujeme ve špičkové grafické kvalitě od využití na webu po velkoformátový tisk. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte.

Vytváříme a spravujeme profily na sociálních sítích Instagram a Facebook a to včetně tvorby textů, tvorby fotek, grafiky a příspěvků. Samozřejmostí je pak nastavení propagací a reklamních kampaní v rámci těchto sociálních sítí. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

Je běžnou praxí, že svým klientům poskytujeme podporu 24/7. Na správu i úpravu obsahu webů, e-shopů, reklamních kampaní ve vyhledávačích a na sociálních sítí. Rádi se postaráme i o Vaše projekty.  Kontaktujte nás a najdeme ideální řešení.

Nevíte si rady? Napište nám.

1. Specifikace požadavků
O jaký typ služby máte zájem?
2. Vaše kontaktní údaje
Zpracování osobních údajů *

Zajímá vás tvorba www stránek více? Podívejte se na hlavní výhody tvorby webu na míru nebo na naše další služby.

Další zajímavé rady, tipy, studie a články najdete v našem specializovaném blogu

Pokud se zajímáte o témata jako tvorba www stránek a další zajímavosti z prostředí webu, neváhejte se podívat na naše užitečné rady.

Přejít nahoru