Co všechno umíme a připravíme

Webové stránky na míru

Pro web s vlastní administrací Vám připravíme kompletně profesionální řešení WordPress s vlastním designem na míru s licencovaným rozšířením Avada, které po celém světě využívá více než 600 000 webů.

Hlavní předností je snadná a rychlá ovladatelnost a dokonalý vzhled pro vaše návštěvníky s perfektním mobilním zobrazením. Tyto platformy nabízejí nepřeberné množství rozšíření o již hotové pluginy, které vám při samostatném vývoji ušetří desítky až stovky tisíc korun. Samozřejmostí je propojení webu se online chat podporou, kontaktní formuláře, automatizované zveřejnění příspěvků ze sociálních sítí a desítky dalších funkcí.

Podívejte se na náš ceník a rozsah služeb.

Chci konzultaci zdarma

E-shop na míru

Pro vytvoření e-shopu používáme celosvětově rozšířené a prověřené platformy Woocommerce (cenově velmi dostupné a vhodné řešení pro menší projekty) a Prestashop (vhodnější pro náročnější a rozsáhlejší projekty).

Výhodou obou systémů je minimální závislost na vývojářském studiu jako u pronajímaných e-shopů a žádné měsíční poplatky a neomezený počet produktů, kategorií a uživatelů. Oba systémy nabízejí téměř neomezené možnosti pro rozšíření funkcí na míru, měnové i jazykové mutace a další. Samozřejmostí je propojení platebních bran GopayComgate, nastavení dopravců jako Zásilkovna, PPLDPD atd.

Podívejte se na náš ceník a rozsah služeb.

Chci konzultaci zdarma

Reklamní kampaně, PPC kampaně, sociální sítě

Analýzy návštěvnosti a reklamní kampaně jsou důležitou součástí správného fungování každého online projektu. Poskytujeme veškeré služby,  díky kterým můžete ze svého projektu vytěžit maximum. Reklamní online kampaně a PPC reklama jsou ideální nástroj pro okamžité zvýšení návštěvnosti a získání nových zákazníků.

Umíme detailně monitorovat návštěvnost webu, vyhodnotit situaci pro inovace a navrhnout vhodná řešení. Nejraději používáme systémy Google adsSklik a Google Analytics. Umíme zajistit i vytvoření a správu profilů sociálních sítí a reklamy na sociálních sítích jako je Instagram a Facebook, na které Vám přivedeme i fanoušky.

Podívejte se na náš ceník a rozsah služeb.

Chci konzultaci zdarma

Tvorba loga, grafiky, příprava tiskovin a další

Kvalitní logo, fotografie, webdesign a moderní grafika jsou důležitou součástí úspěchu v online prostoru i mimo něj. Připravíme Vám vše potřebné jako logo, vizitky, webdesign, bannery, tiskoviny i fotky. Tisková data Vám připravíme do všech potřebných formátů včetně křivek pro další využití. Pro grafické práce využíváme profesionální licencovaný software Corel Draw a Corel Photo Paint.

Níže si můžete prohlédnout galerii grafických prací a realizací. Ceny našich služeb se odvíjejí od množství a rozsahu realizace, případně zdali vytváříme celý online projekt od až po web/e-shop. Klienti využívající balíčky služeb mají již většinu základních služeb v ceně.

Podívejte se na náš ceník a rozsah služeb.

Chci konzultaci zdarma

Správa domén, hostingu a webová podpora

Rychlý a bezpečný hosting je základem úspěchu. Náš řízený hosting Vám dá křídla. Postaráme se o celé zázemí webu, zálohy, aktualizace a rychlý chod i pro návštěvnost 170 000 uživatelů za den – i takové zátěže jsme již zvládnuli. Zajišťujeme správu webů, administraci, naskladňování e-shopů, dlouhodobý vývoj, zákaznickou podporu a mnoho dalšího. Ceny za tyto služby domlouváme individuálně dle rozsahu a časové náročnosti.
Podívejte se na náš ceník a rozsah služeb.

Chci konzultaci zdarma

Nenašli jste co hledáte? Řešení najdeme

Spoustu vývojových kroků je pro nás samozřejmostí a dokážeme poradit v širokém spektru dalších možností.

Úzce spolupracujeme s předními českými providery a vývojáři. Pokud máte zájem o nezávaznou konzultaci, neváhejte se na nás obrátit.

Zavolejte nám

Proč s námi spolupracovat?

Důvěřují nám malé i vetší společnosti a podnikatelé. Máme klienty po celé ČR i v zahraničí a rádi připravíme projekt i Vám.

ZOBRAZIT REFERENCE A HODNOCENÍ