Google Ads a PPC reklama

WordPress a šablona Avada je nejlepší řešení pro tvorbu webu i e-shopu

Web WordPress s editorem šablon Avada je nejlepším řešením pro tvorbu webových stránek pro začátečníky i pokročilé. Toto řešení je ideální při vytváření firemních stránek, tržišť, e-shopů i portálů. Šablona a editor Avada je mocný nástroj pro vytvoření jakéhokoli typu webu. Redakční systém postavený na WordPressu Vám dává plnou kontrolu nad Vaším webem a pomocí šablony Avada si můžete efektivně vytvořit svůj vlastní web z již předpřipravených designů i zcela na míru.

WordPress s tímto rozšířením je to, co potřebujete, pokud chcete, aby váš web vynikl mezi davem obecných a nudných webů. Na rozdíl od jiných webových stránek je WordPress dostatečně jednoduchý na používání, takže jej snadno zvládne obsluhovat i začátečník. Další výhodou WordPressu je, že jej lze přizpůsobit během několika minut pomocí jedné z mnoha dostupných šablon a to přímo v online prostředí editoru.

WordPress s nástrojem pro tvorbu šablon Avada Vám umožní vytvořit web, který bude jedinečný pro Vás i Vaše zákazníky a to pomocí snadno přizpůsobitelného motivu šablony, který si můžete nainstalovat pomocí několika kliknutí. Samotné nastavení a obsluha editoru již vyžaduje hodně znalostí, ale největší výhodou celého řešení je možnost upravování vzhledu a obsahu webu bez nutnosti kódování.

Ukázka administračního panelu a rozhraní pro snadné úpravy designu webu WordPress s rozšířením Avada.

Avada a WordPress v rukou odborníků přináší okamžité výsledky

Avada je jednou z předních wordpress šablon na webu a přichází s nejpokročilejšími funkcemi, jako je pokročilý administrátorský panel, čisté šablony, plně responzivní design, snadný generátor krátkých kódů, snadné možnosti úprav motivů a minimalistický design.

Každý WordPress web je jen tak dobrý, jak dobrý je motiv designu, který ho pohání. Webové stránky dnes dokáže vytvořit každý, ale co se stane, když svůj web svěříte do péče odborníkům na tuto tématiku? Zvýší se dosah webu, návštěvnost, počet objednávek a Vy ušetříte mraky času vlastními pokusy, které často vedou ke všemu jinému, jen ne k vytyčenému cíli. Soustřeďte se na rozvoj svého businessu a starosti s webem přenechejte odborníkům.

Postaráme se o maximalizaci možného potencionálu pro rozvoj Vašeho podnikání. Více o přínosu našich služeb se můžete dočíst například v naší případové studii, kde vysvětlujeme, jak jsme jednomu z našich klientů pomohli zvýšit nárůstu tržeb meziročně o 300% a to v řádu milionů korun.

Chcete se dozvědět více informací? Kontaktujte nás, poskytujeme konzultace zdarma!

Mohlo by Vás také zajímat

Důvěřují nám firmy i jednotlivci

Nevíte si rady?

Jsme připraveni Vám ihned pomoct. Ozvěte se nám a najdeme řešení.