web design

Kvalitní VPS hosting zaručí stabilitu webu a zvýší rychlost.

Kvalitní VPS hosting je základem každého projektu, který má plnit své obchodní cíle. Vlastní  denní zálohy jsou pro případ napadení virem nebo hackerem samozřejmostí. Hlavní výhodou je možnost pružně reagovat a upravovat požadavky na ovladatelnost, rychlost a změnu potřebných nastavení. Nezáleží na tom, jestli plánujete mít vlastní e-shop na míru nebo provozovat klasický web WordPress.

Co je VPS hosting a jeho hlavní výhody

Každý projekt vyžaduje základní specifická nastavení pro hosting a VPS hosting je ideální volbou z pohledu rozsahu možnosti nastavení a ceny. VPS zkratka znamená Virtual private hosting, z čehož si již můžete odvodit, že se nejedná o klasický a obecný a omezený webhosting balíček pro amatérské projekty.

U klasického webhostingu nejsou data izolována na vlastním virtuálním stroji, který poskytuje 100% výpočetních zdrojů, jako je tomu u VPS.

VPS kombinuje spolehlivost a vysoký výkon dedikovaného prostředí a představuje skvělý kompromis mezi základním webhostingem (který nabízí většina provideru) a profesionálními fyzickými servery. Největší výhodou je obrovská škála administračních možností  jako u fyzického serveru, ale zároveň i minimum starostí, které jsou spojeny se správou fyzického serveru.

Náš vyladěný VPS hosting je u našich klientů velmi oblíbený a garantuje možnost pravidelných záloh. Další silnou stránkou tohoto hostingu je kompletní správa dat a nastavení potřebných parametrů, které Vám v rámci správy hostingu a projektu zajistíme a to včetně správy doménového portfolia a e-mailů.

Namátkou se pak jedná kromě vytváření e-mail schránek i o nastavení PHP parametrů, automatických funkcí a paměti přímo na míru tak, aby každý projekt byl schopen i v základních tarifech obsluhovat desetitisíce až statisíce návštěv za den, jako některé z webů našich klientů.

Alfa a omega pro každý hosting je ovladatelnost a rychlost nastavení, které většinou u velkých korporátních providerů jen s těží najdete. V neposlední řadě pak hraje rychlost hostingu významnou roli i pro SEO, jelikož Google vyhodnocuje i rychlost webu jako jeden ze stěžejních parametrů pro zobrazování webu na předních pozicích ve vyhledávání.

Více informací o tomto typu hostingu najdete zde. Náš vyladěný hosting je ideální pro e-shop Prestashop nebo Woocommerce i pro webové stránky WordPress a spoustu dalších aplikací a projektů.

Ukázka administračního rozhraní a nastavení hostingu u společnosti Savana.

Chcete se dozvědět více informací? Kontaktujte nás, poskytujeme konzultace zdarma!

Mohlo by Vás také zajímat

Důvěřují nám firmy i jednotlivci

Nevíte si rady?

Jsme připraveni Vám ihned pomoct. Ozvěte se nám a najdeme řešení.