Google Ads a PPC reklama

Případová studie: Jak zvýšit návštěvnost webu a nárůst tržeb o 300% v prvním roce.

Kladete si otázku jak zvýšit návštěvnost webu? Odpověď je prostá. Stačí mít kvalitní optimalizovaný web a kvalitní reklamy. Připravili jsme pro Vás případovou studii na webových stránkách našich klientů kvalitnidomek.cz. Díky využití nejmodernějších nástrojů jakými jsou reklamy Google Ads, PPC reklama (více informací o Google Ads najdete v našem článku Google Ads, ppc reklama a marketing pro úspěšný růst)  a SEO (více informací o SEO najdete i v našem článku SEO – lepší pozice ve vyhledávačích a 3 základní tipy) se můžete posunout za hranice svého dosavadního růstu.

Ve zmíněné případové studii se jedná o celkové uchopení brandu nové společnosti od samého počátku, kdy jsme zajistili kompletní servis a činnosti jakými jsou tvorba webu, tvorba e-shopu, tvorba loga a grafiky, nastavení PPC reklam, nastavení SEO a další marketing a marketingové služby, které hned v prvním roce spuštění přinesly nárůsty tržeb o 300%, což jsou nové tržby v řádech milionů korun v této případové studii.

Ukázka dlouhodobého nárůstu návštěvnosti webu díky nastavení SEO a reklamám. Google Analytics je pro tyto účely ideální nástroj.

V čem je kouzlo všech zmíněných kroků, které přináší odpověď na otázku „Jak zvýšit návštěvnost webu?“

Proces budování brandu je běh na dlouhou trať, ale první výsledky se při správném postupu dostavují velmi rychle.

Pro naše klienty z pravidla realizujeme i nastavení SEO (nastavení rychlosti a čitelnosti webu pro vyhledávače, získávání zpětných odkazů, psaní článků do magazínů), nastavení PPC reklam pro okamžité zobrazení webu na předních místech ve vyhledávání Google na specifikované vyhledávací dotazy, volba správné komunikace na sociálních sítích a tvorba pravidelných příspěvků, pravidelné analýzy návštěvnosti a úpravy weby na základě získaných dat.

To všechno a mnohem více jsou dílčí kroky vedoucí k oslovení co největšího počtu uživatelů internetu a potencionálních zákazníků. Každý projekt vyžaduje osobní přístup, perfektní nastavení a patřičnou míru kreativity, aby dokázal porážet konkurenci.

Chcete se dozvědět více informací? Kontaktujte nás, poskytujeme konzultace zdarma!

Mohlo by Vás také zajímat

Důvěřují nám firmy i jednotlivci

Nevíte si rady?

Jsme připraveni Vám ihned pomoct. Ozvěte se nám a najdeme řešení.