Recenze služeb a produktů

Kvalitní, ověřené a věrohodné recenze od zákazníků jsou ty nejlepší reference

Reference a recenze jsou jednou z velmi důležitých součástí v budování důvěry mezi obchodníkem nebo dodavatelem služeb a zákazníkem. V dnešní době, kdy v každém oboru a odvětví existuje silná konkurence mohou být právě recenze uživatelů tím hlavním faktorem, který ovlivní úspěšnost prodejů.

Pokud vaše webové stránky a e-shop recenze spokojených zákazníků neobsahují, je velmi pravděpodobné, že se z návštěvníků vašich webových stránek a e-shopů nestanou zákaznici v takovém měřítku, jaké očekáváte. Tím spíš, pokud recenze a reference uvádí vaše konkurence.

Existuje již nespočet různých srovnávačů zboží a služeb, které poskytují možnosti hodnocení a vkládání recenzí, ale ve většině případů má vždy největší váhu recenze, která je viditelná přímo ve vyhledávačích jako jsou Google a Seznam u firemních profilů a zápisů. Při prodeji zboží je pak dobé používat i specializované služby typu Heureka atp.

Ať už nový návštěvník webu a e-shopu přijde prostřednictvím reklamy nebo díky SEO a vyhledávačům, či sociálním sítím, vždy by měl přijít do kontaktu se stránkami a profily, na kterých jsou viditelné recenze a reference zákazníků.

Recenze jsou důležité pro všechny typy služeb – od pohostinství po kadeřnický salon, pro řemeslníky, poradce, dodavatele i online prodejce. Pokud potřebujete s recenzemi pomoct, neváhejte nás kontaktovat.

Ukázka kde se zobrazují recenze Google

Chcete se dozvědět více informací? Kontaktujte nás, poskytujeme konzultace zdarma!

Mohlo by Vás také zajímat

Důvěřují nám firmy i jednotlivci

Nevíte si rady?

Jsme připraveni Vám ihned pomoct. Ozvěte se nám a najdeme řešení.