web design

Smartsupp a Whatsapp na PC jsou skvělé nástroje pro navázání kontaktu s návštěvníky Vašeho webu.

Proč používat na svém webu právě Whatsapp na PC nebo online chat Smartsupp? Není lepší a rychlejší způsob, jak navázat kontakt s návštěvníky svého webu a e-shopu než pomocí online chatu a tlačítek pro zahájení okamžité konverzace a interakce. Pokud návštěvník stránek spatří možnost pro rychlou interakci s provozovateli stránek, značně se zvýší šance na promění návštěvníka na zákazníka. Pouhým zodpovězením dotazu a ukázkou fungující zákaznické podpory, kterou Vaše konkurence nemusí mít.

Případně pak můžete pomocí aplikace Whatsapp nebo Smartsupp vyřídit novou objednávku přímo ve svém telefonu nebo v aplikaci na PC. Obě zmíněné varianty toto umožňují více než dobře. A to vše zcela zdarma!

Ukázka zobrazení aplikací Whatsapp a Smartsupp pro online chat přímo na webu.


Výhody aplikace Whatsapp a Whatsapp na PC

Velkou výhodou a poměrně i stále novinkou je u aplikace Whatsapp možnost spustit si Whatsapp i na PC. Kromě snadného chatování se zákazníky prostřednictvím aplikace v mobilu (fungující jako klasické SMS, ale s možností zasílání obrázků i videí v rámci datových tarifů včetně klasických hovorů i videohovorů) můžete s návštěvníky svého webu a e-shopu jednoduše komunikovat i ze svého prohlížeče na PC.

Jedná se o mnohem rychlejší způsob komunikace než přes klasické e-maily, protože stačí, když znáte telefonní číslo příjemce a máte nainstalovanou aplikaci. Další velkou výhodou oblíbenou u našich klientů je i možnost zasílání hlasových zpráv namísto psaného textu. Díky tomuto netradičnímu a méně formálnímu způsobu komunikace můžete se svými zákazníky efektivně komunikovat.

Nevýhodou může být časem jistá nepřehlednost v dlouhodobých komunikacích a rozsáhlých vláknech a dohledatelnost dat v chatech. Nicméně jako první pomoc a pro okamžité sdělení informace je Whatsapp ideálním řešením.

Výhody Smartsupp online chat na webu

Oproti Whatsapp je aplikace Smartsupp sofistikovanější v možnostech třídění velkého množství zpráv a požadavků a funguje jako plnohodnotná online chat podpora webu.  Obsluha této aplikace však vyžaduje větší znalosti a je nutné provést mnohá nastavení přímo v administraci aplikace. Velkou výhodou je možnost nastavení uvítacích a jiných automatických odpovědí pro získání pozornosti návštěvníků webu.

Z pohledu návštěvníka webu je velkou výhodou, že může do kontaktního pole chatu rovnou psát a nemusí mít žádnou aplikaci nainstalovanou na svém zařízení.

Omezení aplikace Smartsupp pak přichází ve chvíli, kdy je nutné provést telefonický hovor nebo videohovor, nebo když potřebujete poslat větší množství příloh.
Po té je již nutné využít klasický e-mail. Dalším omezením může být pro administrátora i fakt, že pro okamžité odpovědi zákazníkům v chatu musí být přihlášen v administraci aplikace. Pokud přihlášen není, aplikace automaticky doručuje zprávy od zákazníků na zvolený e-mail.

Obě tyto aplikace zdarma instalujeme pro všechny naše projekty na systémech WordPress a Prestashop. Tedy pro klasické webové stránky i pro e-shopy.

Potřebujete pomoct s nastaveném a implementací? Kontaktujte nás, poskytujeme konzultace zdarma!

Mohlo by Vás také zajímat

Důvěřují nám firmy i jednotlivci

Nevíte si rady?

Jsme připraveni Vám ihned pomoct. Ozvěte se nám a najdeme řešení.